Ana Sayfa Haberler HAVELSAN Hukuk ve Sözleşmeler Direktörü Avukat Yavuz Selim Günay, “Türkiye’nin En İyileri” Listesinde Yer Aldı

HAVELSAN Hukuk ve Sözleşmeler Direktörü Avukat Yavuz Selim Günay, “Türkiye’nin En İyileri” Listesinde Yer Aldı

HAVELSAN Hukuk ve Sözleşmeler Direktörü Avukat Yavuz Selim Günay, İngiltere merkezli Legal 500 tarafından yapılan araştırmada, Türkiye’nin en etkili ve başarılı hukuk yöneticileri arasında yer aldı.

GC Powerlist – The Legal 500 için yaklaşık 150 ülkede bulunan hukuk büroları ve hukuk yöneticilerinin yetkinlik ve başarılarını analiz edildi. Yapılan bağımsız araştırmalar ve mülakatlar sonucunda Av. Günay, 2019’da, Türkiye’nin en iyileri arasına girdi. Av. Günay, titizlikle yapılan araştırma ve değerlendirme sonucunda GC Powerlist- The Legal 500’de yer almanın kendisi için gurur verici olduğunu belirterek, “Bu listede yer almak, HAVELSAN’ın kurumsallaşmasının ve şirket olarak hukuk alanında belirlediğimiz stratejiler ve uyguladığımız sistematiğin başarılı olduğunun bir göstergesi.” diye konuştu.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.