Ana Sayfa Haberler HAVELSAN, İş Ekosistemi Eğitimleri ile Tedarikçilerini Geliştiriyor

HAVELSAN, İş Ekosistemi Eğitimleri ile Tedarikçilerini Geliştiriyor

Temelleri 2015 yılında atılan HAVELSAN İş Ekosistemi, gelişmeye devam ediyor. Sistem kapsamındaki değerlendirmeler sonucu, C kategorisinde kendine yer bulabilen teknik yeterliliği yüksek firmalar, dokümantasyon ve kalite sistemlerinin kurulması ve geliştirilmesine yönelik olarak HAVELSAN tarafından sağlanan eğitime katıldılar.

HAVELSAN’ın İnternet sitesinden, 28 Haziran’da yapılan açıklamada, iş ekosistemindeki C grubu firmaların tedarikçi olarak yetiştirilmesi amacıyla düzenlenen ilk eğitimin, Ankara’da 27 firmanın katılımı ile gerçekleştirildiği bildirildi. HAVELSAN Tedarik ve İş Ekosistemi Grup Müdürü Bora Köksal ve HAVELSAN İş Ekosistem Müdürü Yavuz Ekinci’nin konuşmaları ile başlayan eğitim, bir tam gün sürdü. Eğitimlerin devamının, yılın ikinci yarısında, İstanbul’da yapılması planlanıyor.

 1,355 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.