Ana Sayfa Haberler HAVELSAN, Proje Bazlı Şirket Modelinden, Ürün Bazlı Şirket Modeline Dönüşüyor

HAVELSAN, Proje Bazlı Şirket Modelinden, Ürün Bazlı Şirket Modeline Dönüşüyor

HAVELSAN Ar-Ge Teknoloji ve Ürün Yönetim Direktörlüğü tarafından koordine edilen Pazarlama Stratejileri ve Fiyatlandırma Çalıştayı, 12 Aralık’ta Ankara’da gerçekleştirildi.

HAVELSAN’ın ürün yöneticisi personelinin bir araya geldiği çalıştaya HAVELSAN Genel Müdürü ve CEO’su Ahmet Hamdi Atalay ile birlikte genel müdür yardımcıları, direktörler ve grup müdürleri de katıldı.

HAVELSAN’ın Ürünleşme Danışmanı, Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Barhan Özce’nin sunumuyla gerçekleştirilen çalıştayda, HAVELSAN ürünlerinin fiyatlandırma planlamaları yapıldı ve pazarlama stratejileri belirlendi.

Çalıştayda bir konuşma yapan Genel Müdür ve CEO Ahmet Hamdi Atalay, HAVELSAN’ın son yıllarda proje bazlı şirket modelinden, ürün bazlı şirket modeline dönüşmeye başladığını söyledi.

HAVELSAN ürün yöneticilerinin, aslında yeni bir kariyer sürecini yaşadıklarını belirten Atalay, “ürün yöneticiliği, gerçekten yeni bir iş stili, yeni bir meslek” dedi.

Atalay şöyle devam etti: “Gelecekte, daha da genişleyecek bir iş alanı. Şu an, HAVELSAN bünyesinde 20’nin üzerinde ürünümüz var. Önümüzdeki yıllarda, onlarca daha ürünümüz olmasını bekliyoruz. Böylece, ürün yöneticilerimizin de sayısı artacak ve HAVELSAN hem ürünleriyle hem ürün yöneticileriyle bu sektörde daha rekabetçi, daha güçlü olacak, geleceğe daha güvenle bakacak.”

 1,339 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.