Ana Sayfa Haberler HAVELSAN, Simülatör ve Yarışmalarıyla TEKNOFEST İSTANBUL’a Renk Katacak

HAVELSAN, Simülatör ve Yarışmalarıyla TEKNOFEST İSTANBUL’a Renk Katacak

HAVELSAN, hem geliştirdiği yüksek teknolojilerle hem de düzenleyeceği ve katkı sağlayacağı yarışmalarla TEKNOFEST İSTANBUL’da yerini almaya hazırlanıyor.

HAVELSAN’ın standında yer alacak ürünler arasında olan Hezarfen Paraşüt Simülatörü, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğin en dikkat çeken ürünlerinden biri olmaya aday. Türk Silahlı Kuvvetleri için tamamen yerli ve milli imkanlarla geliştirdiği Keskin Nişancı Simülatörü de, HAVELSAN standında yerini alacak. Katılımcılar ayrıca, Helikopter Simülatörü’nü de HAVELSAN standında deneyebilecek.

Su Altı ve Su Üstü Platformları için sanal gerçeklik gösterimleri, milli işletim sistemi PARDUS eğitimleri ile artırılmış gerçeklik siber güvelik oyunlarının da yer alacağı TEKNOFEST İSTANBUL’da, Sürü İHA Simülasyon Yarışması da düzenlenecek. Deprem sonrası ilk yardım faaliyetleri senaryosuyla gerçekleştirilecek Sürü İHA Simülasyon Yarışması’na HAVELSAN tarafından destek sağlanacak.

TEKNOFEST İSTANBUL, 17-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanında düzenlenecek.

 1,685 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.