Ana Sayfa Haberler HAVELSAN Teknolojileri DSEI 2023’te

HAVELSAN Teknolojileri DSEI 2023’te

HAVELSAN, otonom teknolojiler, komuta kontrol sistemleri, sınır güvenliği ve gemi trafik yönetimi yazılımı gibi ürünleriyle Uluslararası Savunma ve Güvenlik Fuarı’ndaki (DSEI 2023) yerini aldı. İngiltere’nin başkenti Londra’da 12-15 Eylül tarihlerinde düzenlenecek fuarda, HAVELSAN’ın geliştirdiği Dijital Birlik Teknolojilerinin kara, hava ve deniz platformları BARKAN, BAHA ve SANCAR ile Dalış Yapabilen Kamikaze İnsansız Deniz Aracı ÇAKA DAY-KİDA da sergilenecek.

Sabit ve Taşınabilir Sistemler

Stratejik ve operatif seviyede sabit ve taşınabilir sistemlerle kullanılabilen, müşterek resim ve C4I ihtiyacını karşılayan Müşterek Komuta ve Kontrol Bilgi Sistemi DOOB’un gösteriminin yanı sıra, dünyanın sayılı askeri teknolojileri arasında gösterilen, Türk Deniz Kuvvetleri’nin birçok platformunda kullanılan, Ağ Destekli Veri Entegre Savaş Yönetim Sistemi ADVENT de DSEI’da tanıtılacak. NATO yetkililerinin, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı koordinasyonunda, Türkiye’de incelemelerde bulunduğu Hava Kuvvetleri Bilgi Sistemi HvBS de yine HAVELSAN’ın H3-535 numaralı standında öne çıkaracağı ürünler arasında yer alacak.

HAVELSAN tarafından geliştirilerek Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kullanımına sunulan gemi trafik hizmetleri yönetimi yazılımı MATRA VTS’nin yanı sıra, İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı için geliştirilen ve düzensiz göçle mücadele kapsamında önemli bir katkı sağlaması beklenen Sahil Gözetleme Radar Sistemi SGRS de, HAVELSAN standında katılımcıların ilgisine sunulacak.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.