Ana Sayfa Haberler HAVELSAN’dan, Milli Birlik ve Beraberlik Mesajı

HAVELSAN’dan, Milli Birlik ve Beraberlik Mesajı

HAVELSAN_LOGO

HAVELSAN, 17 Ağustos’ta, aşağıdaki basın açıklamasını yaptı:

 

“MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK RUHU İLE YOLA ÇIKAN HAVELSAN, HER TÜRLÜ AMBARGOYA KARŞI YERLİ VE MİLLİ ÜRÜN- ÇÖZÜMLERİYLE ÜLKEMİZİN HİZMETİNDEDİR.

Türkiye’ye 1974 yılında Kıbrıs Barış Harekatı sırasında uygulanan ambargoya karşı, milletimizin bağışlarıyla kurulan, ülkemizin bilişim ve savunma konularında teknolojik bağımsızlığı için çalışan HAVELSAN, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Şirketi olarak görevini başarı ile sürdürmektedir.

Komuta Kontrol ve Savunma Teknolojileri, Ülke Güvenliği ve Siber Güvenlik Çözümleri, Eğitim ve Simülasyon Teknolojileri, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz savunma sanayiinin yanı sıra e-dönüşüm, ülke güvenliği ve alanında tamamen yerli ve milli yazılım yoğun ve yüksek teknolojik ürün-çözümleri ile Devletimizin ve Milletimizin hizmetindedir.

Geleceğin teknolojilerini inşa ederken, kuruluş misyonumuzun da gereği olarak dışa bağımlı olmaksızın sadece çalışanlarımızın yetkinlik ve kapasitesi ile sınırlıyız. Biliyoruz ki üretim kapasitemiz insan beyninin hayal gücü ile sınırlı. Bu yüzden geçmişimiz ve tecrübemizden aldığımız kuvvet, insan kaynağımıza güvenimiz, ülkemize olan bağlılığımız ile daima ileri giderken, hiçbir baskı ve ambargonun yerli ve milli üretimimizi durduramayacağını bildiririz.

HAVELSAN Hava Elektronik Sanayii ve Ticaret A.Ş. Yönetimi, 1500’e varan Türk mühendis ve uzman kadrosuyla ülkemize yönelik başlatılan ekonomik saldırıya karşı milletimizin hizmetinde, devletimizin yanındadır.

 

HAVELSAN Yönetimi”

 1,115 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.