Ana Sayfa Haberler HAVELSAN’ın, 2018 Yaz Dönemi Sertifika Programları Belli Oldu

HAVELSAN’ın, 2018 Yaz Dönemi Sertifika Programları Belli Oldu

HAVELSAN, 29 Haziran’da İnternet sitesinden yaptığı duyurularda, HAVELSAN AKADEMİ’nin 2018 yılı Yaz Dönemi Sertifika Programları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Program takvimi şu şekilde:

  • Siber Savunma Teknoloji Merkezi (SİSATEM) mühendislerinin bilgi ve tecrübe birikiminin de aktarılacağı 5 günlük Siber Güvenlik Sertifika Programı, 30 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında,
  • PARDUS işletim sisteminin kullanılması, alanında kendilerini geliştirmek isteyen bilişimci gençler için düzenlenen PARDUS Sertifika Programı, 6-10 Ağustos tarihleri arasında ve
  • Genç mühendis adaylarının, bilişim sektöründe doğru bir kariyer başlangıcı yapmaları maksadıyla hazırlanan HAVELSAN Akademi Yazılım Mühendisliği Sertifika Programı, 6-10 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

HAVELSAN’ın Ankara’daki merkez tesislerinde düzenlenecek olan sertifika eğitimlerine katılım ücretsiz olacak.

Eğitim sonrasında yapılacak değerlendirme sonucunda, başarılı olanlara başarı sertifikası, diğer katılımcılara da katılım sertifikası verilecek.

Sertifika programlarına başvurular; 9 Temmuz – 20 Temmuz tarihleri arasında, http://akademi.havelsan.com.tr/ adresi üzerinden yapılacak.

Detaylı bilgi için: http://www.havelsan.com.tr/tr/

 1,626 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.