Ana Sayfa Haberler HAVELSAN’ın, HVL KALKAN Yazılımının Milliliği Tescillendi

HAVELSAN’ın, HVL KALKAN Yazılımının Milliliği Tescillendi

HAVELSAN’ın, WEB uygulama güvenlik duvarı ve yük dengeleyici ürünü HVL KALKAN, Yerli Üretim Belgesi aldı.

HVL KALKAN’ın milliliğin tescillenmesi anlamına gelen gelişme, HAVELSAN’ın İnternet sitesinden, 4 Ekim’de paylaşılan basın açıklaması ile duyuruldu. Açıklamada, tamamen yerli olanaklar ve HAVELSAN’ın iş ekosistemindeki iş ortaklarıyla birlikte geliştirilen ürünün, Türkiye’nin ilk WEB uygulama güvenlik duvarı ve yük dengeleyici ürünü olma özelliğini taşıdığı bilgisi de yer aldı.

HVL KALKAN, siber saldırı hedeflerinin başında yer alan web uygulamalarına yönelik saldırıları, tespit edip engelleyebilen, çok yüksek seviyeli ağ trafikleri için yük dengeleme sağlayan bir ürün. Web uygulamalarını korumak üzere özel olarak tasarlanmış bu ürün ile klasik güvenlik duvarları ve saldırı engelleme sistemleri gibi yazılımlar tarafından tespit edilmesi mümkün olmayan saldırılar da engellenebiliyor.

Siber Güvenlik alanında, Mükemmeliyet Merkezi olma hedefi ile yola çıkan HAVELSAN, siber güvenlik ürünleri ile stratejik öneme sahip alanlarda çalışmalar yürütmeye devam ediyor.

 1,784 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.