Ana Sayfa Haberler HAVELSAN’ın, PARDUS İşletim Sistemi ile İlgili İnovasyon Yarışması Başlıyor

HAVELSAN’ın, PARDUS İşletim Sistemi ile İlgili İnovasyon Yarışması Başlıyor

HAVELSAN, 26 Mart’ta İnternet sitesinden yaptığı açıklamayla, PARDUS Dosya Sınıflandırma ve Analiz (DoSA) Açık İnovasyon Yarışması düzenlediğini duyurdu.

PARDUS İşletim Sistemi üzerinde kullanılmak üzere, belirli dosyaların sınıflandırılması için yenilikçi çözümler arayan HAVELSAN, aynı seviyedeki problemlerin birbiriyle yöntemsel olarak benzer olduğu ve 3 seviyede tanımlanmış problemlerden oluşan yarışmada, katılımcıların, 3 seviyeye de çözüm geliştirmesini bekliyor.

Yarışma boyunca katılımcılara eğitimler ve mentorluklar verilecek. Katılımcıların verilecek eğitimler ile yeni bilgiler edinebileceği yarışmada, mentorluklar ile istenen çözümlere ulaşılması da sağlanacak.

Yarışmanın, Bilgi Günü 16 Nisan’da, Dosya Yönetimi Eğitimi ve 1’inci Mentorluk 15 Mayıs’ta, Süreç Yönetimi Eğitimi ve 2’nci Mentorluk 20 Haziran’da, finali ise 31 Temmuz tarihinde yapılacak.

Yarışmada ilk üçe girenlere verilecek ödüller ise şöyle:

Birincilik ödülü: 10.000 lira

İkincilik ödülü: 7.500 lira

Üçüncülük ödülü: 5.000 lira

 

Detaylı bilgi ve başvuru için: https://inovasyon.havelsan.com.tr

 1,990 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.