Ana Sayfa Haberler HEMUS 2020 için 68 Ülkeye Davet

HEMUS 2020 için 68 Ülkeye Davet

Savunma, Anti-Terörizm ve Güvenlik Fuarı HEMUS, 14’üncü kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 27 Mayıs – 30 Mayıs 2020 tarihleri arasında, Bulgaristan’ın Plovdiv (Filibe) kentinde gerçekleştirilecek fuar için Bulgaristan Savunma Bakanlığı, davet edilecek resmi heyet ve ziyaretçi listesi belirledi.

HEMUS 2020’nin katılım daveti Bulgaristan Savunma Bakanlığı tarafından Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Afrika’dan 68 ülkenin savunma bakanlarına gönderilirken Bulgaristan Ulusal Silahlanma Direktörü de Avrupa Savunma Ajansı ve dört NATO ajansında görev yapan 32 mevkidaşını fuara davet etti.

MSI Dergisi’nin de basın sponsoru olduğu ve geçtiğimiz yıllarda Türkiye’deki birçok sektör firmasının katılım gösterdiği fuara yine ilginin oldukça yüksek olması bekleniyor. Bulgaristan’ın Savunma Bakanlığı ve Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen fuar, HEMUS-95 vakfı tarafından organize ediliyor.

 1,461 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.