Ana Sayfa Haberler HEMUS Fuarı, 14. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

HEMUS Fuarı, 14. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Savunma, Anti-Terörizm ve Güvenlik Fuarı HEMUS, 14’üncü kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. MSI Dergisi’nin de basın sponsoru olduğu fuar, 27 Mayıs – 30 Mayıs 2020 tarihleri arasında, Bulgaristan’ın Plovdiv (Filibe) kentinde gerçekleştirilecek.

HEMUS 2020 kapsamında yer alacak etkinliklerden birisi de 10’uncusu düzenlenecek International Scientific Conference (Uluslararası Bilimsel Konferansı) olacak. X. Uluslararası Bilim Konferansı’nın konusu ise “Savunma ve güvenlik için önemli bir faktör – Araştırma ve yenilikçi teknolojilere yatırım” olarak belirlendi.

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’deki birçok sektör firmasının da katılım gösterdiği fuara yine ilginin oldukça yüksek olması bekleniyor. Bulgaristan’ın Savunma Bakanlığı ve Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen fuar, HEMUS-95 vakfı tarafından organize ediliyor.

 1,513 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.