Ana Sayfa Haberler High-Tech Port by MÜSİAD 2018 Özel: 4’üncü High-Tech Port by MÜSİAD’da Öne Çıkanlar

High-Tech Port by MÜSİAD 2018 Özel: 4’üncü High-Tech Port by MÜSİAD’da Öne Çıkanlar

MSI Dergisi’nin 171’inci sayısındaki High-Tech Port by MÜSİAD 2018 Özel Dosyası’nda yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, BORAN 105 mm hafif obüs ile ilgili son gelişmeler hakkında, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Akif Akgül’den bilgi aldı.

 

İçişleri Bakanlığının standında; BMC, Katmerciler, Nurol Makina ve Otokar gibi Türk savunma sanayisi firmaları tarafından geliştirilen ve bakanlık envanterine giren özgün ürünler de yer aldı. Soldan sağa: TOMA, URAL, KİRPİ I ve EJDER YALÇIN.

 

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Teknopark İstanbul standını da ziyaret etti.

 

TEI Genel Müdürü Prof. Dr. Mahmut Faruk Akşit, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Sudan Cumhurbaşkanı Yardımcısı İbrahim Al-Senoussi’ye, TS1400 turboşaft motoru hakkında bilgi verdi.

 

Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI), hemen her fuarda olduğu gibi, bu fuarda da sektörü yalnız bırakmadı.

 

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii, geniş ürün yelpazesini tanıttı.

 1,117 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.