Ana Sayfa Haberler High Tech Port by MÜSİAD, Avrasya’nın, Kara Sistemleri Alanındaki Karar Alıcılarını Ağırlayacak

High Tech Port by MÜSİAD, Avrasya’nın, Kara Sistemleri Alanındaki Karar Alıcılarını Ağırlayacak

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenmekte olan High Tech Port by MÜSİAD kapsamında ilk kez gerçekleştirilecek olan Land Forces Eurasia zirvesi, 30’u aşkın ülkenin askeri delegasyonlarına ve tedarik makamlarına ev sahipliği yapacak.

Zirve sırasında şu oturumlar düzenlenecek:

– Orta Doğuda Kara Gücünün Uygulanması,

– Kara Savunma Sanayii; Yenilikler ve Politikalar,

– Pazarın Geleceği ve Gerçekleri ve

– Avrasya Bölgesi’nde Kara Kuvvetleri Yaşam Döngüsü.

Bu yıl “Milli Atılım” temasıyla düzenlenen High Tech Port, MÜSİAD EXPO ile eş zamanlı olarak CNR Fuar Merkezi’nde, 21-24 Kasım’da gerçekleştirilecek. High Tech Port’a, askeri delegasyonla katılacak olan ülkelerden bazıları şunlar: Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Endonezya, Fas, Güney Afrika, Gürcistan, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Kuveyt, Malezya, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Suudi Arabistan, Tacikistan Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Umman ve Ürdün.

High Tech Port by MÜSİAD Koordinatörü Hakan Kurt, zirve ile ilgili şunları söyledi: “Savunma sanayisinin, yerel ve global aktörlerini, 21-24 Kasım’da 4’üncü High Tech Port by MÜSİAD’da bir araya getireceğiz. Düzenlendiği her yıl adından söz ettiren High Tech Port by MÜSİAD, bu yıl kara savunma araçları sektörünün önemli oyuncularını bir araya getireceği önemli bir zirveye ev sahipliği yapacak. Otuzu aşkın ülkeden delagasyon ve tedarik yetkililerini bir araya getirecek olan Land Forces Eurasia’nın, sahip olduğu özellikler itibariyle, Avrasya Bölgesinin en son teknolojiye sahip en önemli projesi olan Milli Altay Tankı için, hedef ülkelere olan pazarlama sürecine pozitif katkı yapmasını bekliyoruz.”

 755 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.