Ana Sayfa Haberler High Tech Port by MÜSİAD, Land Forces Eurasia Zirvesi ile Sektörün Sonuç Odaklı Etkinliği Olmaya Devam Edecek

High Tech Port by MÜSİAD, Land Forces Eurasia Zirvesi ile Sektörün Sonuç Odaklı Etkinliği Olmaya Devam Edecek

Sektörün sonuç odaklı etkinliği High Tech Port by MÜSİAD, bu yıl 4’üncü kez kapılarını açacak. Etkinliğin getirdiği yenilikler arasında, bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Land Forces Eurasia (Avrasya Kara Kuvvetleri) Zirvesi de yer alıyor. 21-24 Kasım tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan High Tech Port by MÜSİAD’ın tanıtımı, 17 Ekim’de, Ankara’da düzenlenen basın toplantısı ile yapıldı.

Toplantıda, etkinlik ile ilgili bilgiler aktaran Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kurt, High Tech Port by MÜSİAD’ın, müşteriler ile katılımcıları bir araya getirmeyi amaçlayan bir iş platformu olduğunu belirtti. Yalnızca Türk firmalarının katılımcı olabildiği High Tech Port by MÜSİAD’ın ziyaretçi profili ise uluslararası bir kimliğe sahip. Bu yıl etkinliği, 40’ın üzerinde ülkeden delegasyonun ziyaret etmesi hedefleniyor. Bu delegasyonların görüşme programları ise etkinlik organizasyonu tarafından yapılıyor. Böylece, firmaların, mevcut ve potansiyel kullanıcıları ile buluşmaları sağlanıyor.

Land Forces Eurasia Zirvesi ise artık dünya genelinde bir marka haline gelen Türk askeri kara araçları sektörünü, Avrasya bölgesinin farklı kullanıcıları ile bir araya getirecek. Zirvede; “Orta Doğu’da Kara Gücünün Uygulanması”, “Kara Savunma Sanayii; Yenilikler ve Politikalar”, “Pazarın Geleceği ve Gerçekleri” ve “Avrasya Bölgesi’nde Kara Kuvvetleri Yaşam Döngüsü” konuları konuşulacak.

 1,074 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.