Ana Sayfa Haberler Hitit Lojistik, IDEF’te Zaman Hassasiyetli Servis Hizmetinin Tanıtımına Odaklandı

Hitit Lojistik, IDEF’te Zaman Hassasiyetli Servis Hizmetinin Tanıtımına Odaklandı

MSI Dergisi’nin 180’inci sayısında yayımlanan IDEF’19 Özel Dosyası’nın ilk bölümündeki haber aşağıda paylaşılmıştır:

 

IDEF’e katılan firmalardan yaklaşık 40’ına hizmet veren Hitit Lojistik, Zaman Hassasiyetli Servisi hizmetini öne çıkarttı. Söz konusu hizmet; taşınan nesneye duyulan ihtiyaç zamanla yarışacak kadar önem kazandığında, dünyanın herhangi bir yerine yönelik, yıl boyu, 7 gün-24 saat esasında verilecek şekilde kurgulandı. Hitit Lojistik, bu hizmeti ile ilgili bir talep aldığında, azami 30 dakika içinde talebin alındığını teyit ediyor ve operasyonu başlatıyor. Sevkiyat, talebe göre kurye beraberinde, ilk ve öncelikli uçuşla, isteniyorsa charter seferi ile organize ediliyor. Ayrıca, yüklemenin her anı, talep sahibi ile paylaşılıyor. Hizmet; kilo, boyut ve mal cinsi kısıtlaması olmaksızın her türlü nesne için kullanılabiliyor.

Hitit Lojistik Kurucu Ortağı Mehmet Yılmaz, verdikleri diğer hizmetlerle ilgili şunları söyledi: “Savunma ve havacılık sektörüne, oldukça geniş bir hizmet altyapısı sunuyoruz. Tüm dünyadan Türkiye’ye ve Türkiye’den tüm dünyaya; havayolu, karayolu, denizyolu, demiryolu ve kombine taşımacılık yapıyoruz. Dünyadaki ve Türkiye’deki tüm merkezlerde, gümrüklü – gümrüksüz depolama ve dağıtım hizmetlerimiz var. Türkiye’nin her noktasında, gümrük müşavirliği hizmetleriyle sanayicilerimizin işlerini kolaylaştırıyoruz. Nakliyat sigortası hizmetlerimizle ürünlerin güvenliğini sağlıyor ve sanayicilerimizin gözünü arkada bırakmıyoruz. Ankara’da başladığımız faaliyetlerimizi; İstanbul, İzmir, Adana ve Mersin’de bulunan toplam 15 operasyon merkezine kadar genişlettik. Bunların yanında uluslararası acente ağımız ile faaliyetlerimizi dünyaya açtık. Savunma ve havacılık sanayimizin ihtiyacı olan lojistik işlemlere, her türlü çözümü üretebilecek bir yapımız var. Hitit Lojistik, Ankara merkezli lojistik şirketleri arasında, bu yapılanmayı gerçekleştiren ilk ve tek şirket olma özelliğini taşıyor.”

 1,042 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.