Ana Sayfa Haberler Honeywell, HGuide n380 ile İnsansız Platformlara Kesintisiz Seyrüsefer Sağlamayı Hedefliyor

Honeywell, HGuide n380 ile İnsansız Platformlara Kesintisiz Seyrüsefer Sağlamayı Hedefliyor

Honeywell, otonom araçlar veya insansız hava araçları (İHA) gibi platformların, küresel konumlama sinyallerine erişmediği durumlarda; konum, yön ve hız bilgilerini sağlayabilen yeni ataletsel seyrüsefer sistemi, HGuide n380’i tanıttı. 14 Temmuz’da paylaşılan bilgilere göre, Honeywell’in önceki ataletsel seyrüsefer sistemlerine göre; daha küçük, daha hafif ve daha düşük maliyetli olan HGuide n380; kara, deniz ve hava platformlarının maruz kaldığı çevresel şartlara dayanıklı olarak geliştirildi.

HGuide n380; Honeywell’in, HGuide i300 ataletsel ölçüm biriminden, bir küresel seyrüsefer uydu sistemi alıcısından ve patentli sensör füzyon yazılımından oluşuyor. Bu bileşenlerden gelen girdiler; kanyonlar, köprüler, tüneller, dağlar, kapalı otoparklar veya sık ormanlar gibi uydu sinyalinin kesildiği veya hiç alınamadığı alanlarda bile kritik seyrüsefer bilgileri sunulmasını sağlıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.