Ana Sayfa Haberler Honeywell, Primus Epic 2.0 Faz 8 ile Leonardo AW139 Pilotlarına Daha İyi Bir Görüş Deneyimi Sunacak

Honeywell, Primus Epic 2.0 Faz 8 ile Leonardo AW139 Pilotlarına Daha İyi Bir Görüş Deneyimi Sunacak

MSI Dergisi’nin 191’inci sayısında yayımlanan Haber, derginin internet sitesinde paylaşılmıştır:

Honeywell, 6 Şubat’ta, Leonardo AW139 helikopterleri için entegre aviyonik sistemi Primus Epic’in 2.0 Faz 8 sürümünü sunacağını duyurdu. Sentetik görüş özelliği ile sektörün ilk iz (track) tabanlı navigasyon sistemi olacak bu sistem, zorlu görevlerde pilotların işlerini kolaylaştıracak.

Primus Epic 2.0 Faz 8 sürümü, AW139’lara; daha iyi harita deneyimi, gece ve kötü hava koşullarında gelişmiş durumsal farkındalık ve kablosuz bağlantı yoluyla daha kolay erişim imkânı sağlayacak. Sistemin iz tabanlı olma özelliği ise seyrüsefer ile ilgili gösterimlerin ve desteklerin, helikopterin izlediği gerçek yolu takip etmesi ve rüzgâr gibi diğer çevresel faktörleri hesaba katması anlamına geliyor. SmartView sentetik görüş sistemi de pilotların düşük görüşe sahip olduğu koşullarda ve çeşitli zorlu görevlerde başarılı sonuçlar almasında yardımcı olacak.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.