Ana Sayfa Haberler ICA Yılın Tabancası Ödülü 2023’te de CANiK’in Oldu

ICA Yılın Tabancası Ödülü 2023’te de CANiK’in Oldu

Samsun Yurt Savunma (SYS) bünyesinde dünyanın dört bir yanına ihracat gerçekleştiren CANiK, ateşli silah ailesinin yeni üyesi SFx RIVAL-S ile 2023 Industry Choice Awards’ta (ICA) yılın tabancası ödülünün sahibi oldu. 2017, 2019 ve 2022’de aynı ödülü farklı modelleriyle alan CANiK, SFx RIVAL-S ile dördüncü kez yılın tabancası ödülünü aldı.

SYS Genel Müdürü C. Utku Aral, CANiK markasının global pazarda elde ettiği prestijli ödüllerle hem kalitesini tescillediğini hem de bilinirliğini arttırdığını belirterek, “Dünyanın en büyük ateşli silah pazarı ABD’de düzenlenen ve ateşli silahlar, silah aksesuarları ve mühimmatların değerlendirildiği bir etkinlik olan Industry Choice Awards (ICA) bu yıl da CANiK’i seçti. Ürün ailemizin en yeni üyesi SFx RIVAL-S’in yılın tabancası seçilmesi bizim için gurur kaynağıdır.” dedi. SYS, aynı ödülü 2017’de TP9 SFx, 2019’da TP9 ELITE COMBAT ve 2022 yılında SFx RIVAL modeliyle almıştı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.