Ana Sayfa Advertorial ICDDA Hibrit Etkinliği, Sunacağı İhracat Odaklı B2B Görüşme Fırsatları ile Yeni İş Birliklerinin Doğacağı Bir Platform Olacak

ICDDA Hibrit Etkinliği, Sunacağı İhracat Odaklı B2B Görüşme Fırsatları ile Yeni İş Birliklerinin Doğacağı Bir Platform Olacak

Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA); Avrupa İşletmeler Ağı (Enterprise Europe Network / EEN), Avrupa Komisyonu (European Commission / EC), EEN’in partnerlerinden biri olan Ankara Sanayi Odası ve OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) organizatörlüğünde; T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı destekleri ile 13-15 Ekim tarihleri arasında, Ankara’daki Beytepe Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

ICDDA’in, Ekim 2018’de gerçekleştirilen dördüncüsüne, dünya çapında 60 ülkeden 260 firma katılım göstermiş ve 5.700 kayıtlı B2B iş görüşmesi yapılmıştı. Bu yıl beşincisi düzenlenecek olan ve Türkiye’nin savunma, havacılık ve uzay sektörlerindeki gelişiminin gözler önüne serileceği etkinlik, yabancı katılımcıların, Türk savunma, havacılık ve uzay sektörlerindeki gelişmeleri yakından incelemelerini ve en güncel bilgileri edinmelerini sağlayacak. Etkinlik, yabancı katılımcılarına, Türk meslektaşları ile teknoloji ve Ar-Ge odaklı iş birlikleri geliştirmeleri; Türk kurum ve kuruluşlarına ise kabiliyet ve potansiyellerini yabancı katılımcılara anlatabilmeleri için çeşitli fırsatlar sunacak.

Savunma, havacılık ve uzay sektörlerinde, küresel boyutta faaliyet gösteren orijinal ekipman üreticileri (OEM), KOBİ’ler, kurum ve kuruluşlar ile araştırma merkezleri ve yatırımcıların katılım sağlayacağı 5’inci ICDDA, hibrit etkinlik yaklaşımı ile Türkiye’de, savunma, havacılık ve uzay sektörlerinde bir ilke imza atacak. ICDDA hibrit etkinliği, katılımcılarına; dünyanın birçok farklı ülkesinden katılım sağlayan firma ve kurumların satın alma, tedarik zinciri ve iş geliştirme yetkilileri ile önceden düzenlenmiş planlar çerçevesinde, sanal ve yüz yüze B2B toplantılar gerçekleştirme imkânı sunacak.

Katılımcılar; hibrit etkinlik için hazırlanan, yüz yüze ve/veya sanal B2B toplantıların organize edileceği platformun arayüzünde, sektör ile ilgili tüm alanların detaylı olarak bulunduğu sekmelerden kendilerine uygun olanları seçerek, kullanıcı profillerini oluşturabilecek. Ürün ve hizmetlerine dair detaylı bilgilere yer verebilecekleri sekmeler ile de firma ve kurumları hakkında karşı tarafa bilgiler sunabilecekler. Ayrıca görüşme yapmayı hedefledikleri taraftan beklentilerini de belirterek, doğru kişiler ile görüşme ve verimli toplantılar organize etme şansını yakalayacaklar.

VIP ziyaretçiler ve etkinliğe stantla katılım sağlayan firma ve kurumlar, yüz yüze ve sanal toplantılara da katılım sağlayabilecekler.

Sanal olarak etkinliğe katılım sağlayacak yabancı firma ve kurumlar ise iş birliklerinin geliştirilebilmesi ana hedefi ile sadece Türk firma ve kurumları ile sanal toplantılar gerçekleştirebilecekler.

Etkinliğin birinci günü; sivil havacılık, savunma sistemleri (kara-deniz-hava), anayurt güvenliği teknolojileri ve tedarik zinciri stratejileri ana başlıkları etrafında gerçekleştirilecek olan panellere, sanal katılımcılar da katılabilecek veya panelist olarak yer alabilecekler.

Ayrıca katılımcı firma ve kurumlar, birinci gün düzenlenecek ve bakan düzeyinde protokol eşliğinde gerçekleşecek stant gezileri sırasında, üst düzey bürokrat ve askeri yetkililere, ürün ve kabiliyetlerini anlatma şansına sahip olacaklar.

Detaylı bilgi için: www.icdda.com.tr

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.