Ana Sayfa Haberler ICDDA, Savunma ve Havacılık Alanında İş Birliği Fırsatları için Kapılarını Açtı

ICDDA, Savunma ve Havacılık Alanında İş Birliği Fırsatları için Kapılarını Açtı

Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri (ICDDA), 12 Ekim’de, Ankara’da, ATO Congresium’da kapılarını açtı. 14 Ekim’e kadar sürecek etkinlik, savunma ve havacılık sanayisinin paydaşları arasındaki iş birliğini arttırmayı hedefliyor.

Etkinliğin açılış konuşmalarını; Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Serdar Demirel; TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın; ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran; OSTİM OSB Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ve OSSA Yönetim Kurulu Başkanı A. Mithat Ertuğ gerçekleştirdi. TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız da etkinliğe bir video mesajı gönderdi.

Açılış konuşmalarının ardından Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) Uçak Daire Başkanı Abdurrahman Şeref Can moderatörlüğünde “Küresel Havacılık ve Uzay Sektörlerinde Tedarik Zincirinin Sürdürülebilirliği” oturumu gerçekleştirildi.  Daha sonra SSB Kalite Test ve Sertifikasyon Daire Başkanı Bilal Aktaş moderatörlüğünde “Kalite Perspektifinden Savunma Sanayi Değer Zinciri” semineri yapıldı. Etkinliğin ilk günü, B2B görüşmeleri ile devam etti.

ICDDA 2022; 13 Ekim ve 14 Ekim tarihlerinde B2B görüşmelerinin yanı sıra seminerlerle devam edecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.