Ana Sayfa Haberler ICDDA, Yeni İş Birlikleri için Gün Sayıyor: 50’yi Aşkın Ülke, 90’ı Aşkın Yabancı Katılımcı

ICDDA, Yeni İş Birlikleri için Gün Sayıyor: 50’yi Aşkın Ülke, 90’ı Aşkın Yabancı Katılımcı

Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İş Birliği Günleri (ICDDA), kapılarını, 12-14 Ekim tarihleri arasında, Ankara’da, ATO Congresium’da açacak. Ticaret Bakanlığı ve Savunma Sanayii Başkanlığının desteğiyle ve OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) organizatörlüğünde 5.si gerçekleştirilecek olan ICDDA; savunma, havacılık ve uzay alanlarında faaliyet gösteren ana sanayi firmaları ve KOBİ’lere yeni pazarlar bulmak, iş fırsatları yakalamak ve iş ortaklıkları kurmak için fırsatlar sunacak. Etkinlikte, 50’nin üzerinde ülkeden 90’ın üzerinde yabancı katılımcı da yer alacak.

Potansiyel iş birliklerini somut adımlara dönüştürme hedefiyle ikili iş görüşmelerinin, konferansların ve seminerlerin düzenleneceği etkinliğe, orijinal ekipman üreticileri (OEM), 1. ve 2. seviye tedarikçiler ve ilgili kurumlar katılacak.

Konferanslar için 1000’i Aşkın Katılımcı Bekleniyor

Etkinliğin ilk günü “Küresel Havacılık ve Uzay Tedarik Zincirlerinin Geleceği” ve “Kalite Perspektifinden Savunma Sanayi Değer Zinciri” başlıklı konferanslar gerçekleştirilecek. Bu konferanslara; ASELSAN, Boeing, HAVELSAN, FNSS, MKE, Roketsan, Romaero S.A.,TEI, Thales, Thyssenkrupp Marine Systems ve TUSAŞ gibi önde gelen firmaların temsilcilerinin de yer aldığı 1000’in üzerinde kişinin katılımı bekleniyor.

Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi edinmek için: www.icdda.com.tr

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.