Ana Sayfa Manşet ICterra’nın Geliştirdiği Sanal Ofis, Sanal Fuarda

ICterra’nın Geliştirdiği Sanal Ofis, Sanal Fuarda

Yirmi beş yıllık tecrübesi ve 200’den fazla uzman çalışanıyla savunma sanayisinin de dâhil olduğu pek çok farklı sektör için yazılım geliştiren ICterra, fuarda, salgın döneminde, sesli ve görüntülü görüşme özelliklerini daha da geliştirdiği dijital çalışma ofisi ürünü Workit ile öne çıkıyor.

Firma ayrıca, Savunma Sanayii Başkanlığı desteği ile geliştirilen siber güvenlik ürünü olan ATES Akıllı Sızma Tespit Sistemi’ni (Smart Intrusion Detection System) ve müşteri kabulü tamamlanan izleme ve istihbarat çözümü ICterra Balküpü Sistemi BAKS’ı (ICterra Honeypot System) tanıtıyor. Firma, BAKS çözümünü, müşteriden aldığı geri beslemeler ışığında geliştirmeye devam ediyor.

ICterra’nın; sağlık, siber güvenlik ve telekomünikasyon alanlarında sunduğu yazılım ürünlerinin yanı sıra aviyonik sistemler ve bu sistemlerin testleri için geliştirdiği çözümler de bulunuyor.

Daha önce yurt dışında sanal fuarlara katılmış olsa da SAHA EXPO, ICterra’nın katıldığı ilk yerli sanal fuar. ICterra yetkilileri, yetenek ve tecrübelerini sektör firmalarına daha yakından tanıtabilme ve iş birliklerini geliştirme amacıyla fuara katıldıklarını ifade ediyor. Yetkililer ayrıca, fuarın ilk günlerinden itibaren sanal stantlarına gösterilen ilgiden ve yurt içi ve yurt dışı pek çok firma ile gerçekleştirdikleri görüşmelerden oldukça memnun olduklarını dile getiriyor.

SAHA EXPO 2020 Özel Dosyası’nın giriş haberine ulaşmak için: https://www.savunmahaber.com/202-saha-expo-2020-ozel-dosyasi/

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.