Ana Sayfa Haberler ICterra, Savunma Projelerindeki İvmesini Sürdürmeyi Hedefliyor

ICterra, Savunma Projelerindeki İvmesini Sürdürmeyi Hedefliyor

MSI Dergisi’nin 180’inci sayısında yayımlanan IDEF’19 Özel Dosyası’nın ilk bölümündeki haber aşağıda paylaşılmıştır:

 

IDEF’e detaylı bir hazırlık süreci sonrasında katılan ICterra, fuardan memnun dönen firmalar arasında yer aldı.

ICterra standında, Milli Monitör Sistemi, Bal Küpü Sistemi ve Uydu Haberleşme İzleme Sistemi başta olmak üzere, aviyonik, komuta kontrol, elektronik harp ve haberleşme projeleri öne çıktı. En güncel teknolojilerin kullanıldığı sistemler, simülasyonlarla ziyaretçilere senaryolar üzerinden aktarıldı ve ayrıntılarıyla tanıtıldı.

ICterra tarafından geliştirilen yazılımlar, ASELSAN ve HAVELSAN gibi ana yüklenicilerin stantlarında sergilenen sistemlerde de yer aldı. ICterra, ASELSAN’ın stratejik iş ortakları; HAVELSAN’ın ise A sınıfı alt yüklenicileri arasında bulunuyor.

Savunma sanayiinin yanı sıra Havacılık, Enerji, Sağlık, Siber Güvenlik ve Bilişim sektörlerinde de faaliyet gösteren ICterra’nın portföyünde, askeri-sivil projeler arasında bir denge bulunuyor. Londra ve Münih ofisleri üzerinden, özellikle sivil sektördeki faaliyetlerine hız veren firma, savunma alanında da büyüklüğünü arttırmayı hedefliyor. ICterra yetkilileri, fuarın bu açıdan çok verimli geçtiğini vurguladılar.

 2,110 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.