Ana Sayfa Haberler IDEAS 2018 Özel – MilSOFT, Komuta Kontrol Çözümleri ile Öne Çıktı

IDEAS 2018 Özel – MilSOFT, Komuta Kontrol Çözümleri ile Öne Çıktı

MSI Dergisi’nin 171’inci sayısındaki IDEAS 2018 Özel Dosyası’nda yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Fuarda komuta kontrol çözümleri ön plana çıkaran MilSOFT, standında, komuta kontrol çözümlerinin yanı sıra bu çözümlerle ilişkili görüntü işleme, gömülü yazılımlar, istihbarat ve elektronik harp konularındaki ürünlerini tanıttı. Pakistan’ın kendi sistemleri ile birlikte sorunsuz çalışabilecek ve donanımdan bağımsız yazılım çözümleri olan bu ürünler, Pakistanlı yetkililerin de dikkatini çekti. Pakistan Silahlı Kuvvetlerinin komuta kontrol ihtiyaçlarına cevap veren özel projeler üzerinde çalışan MilSOFT’un, Pakistan Deniz Kuvvetleri ile iş birliği çalışmaları devam ediyor. Firma, Pakistan Hava Kuvvetlerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek çözümlerine yönelik olarak da temaslarını sürdürüyor.

Pakistan Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mujahid Anwar Khan, MilSOFT standını ziyaret etti.

MilSOFT Genel Müdürü İsmail Başyiğit, fuar değerlendirmesi kapsamında şunları söyledi: “IDEAS’a milli katılım sağlanması, Pakistan yetkililerini çok memnun ediyor ve ülkemizin katkılarından övgü ile söz ediliyor. Hâlihazırda Pakistan Deniz Kuvvetleri ihtiyaçlarına yönelik verdiğimiz çözümler ve yaptığımız başarılı çalışmalar, diğer kuvvetler nezdinde de duyulmakta ve ilgi ile takip ediliyor. Fuar esnasında, Pakistan Savunma Bakanlığı ve silahlı kuvvetler mensupları ile çözümlerimizin içeriği ve konseptleri hakkında çok verimli görüşmeler ve toplantılar icra ettik. Bu bağlamda, ilerleyen dönemlerde, Pakistan Silahlı Kuvvetleri yetkililerinin yapacağı değerlendirmeler neticesinde, daha yakın görüşme ve çalışmalar yapabileceğimizi değerlendiriyoruz.”

 857 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.