Ana Sayfa Haberler IDEAS 2018 Özel – Sarsılmaz, Pakistan’ın Güvenilir Silah Tedarikçisi Olduğunu Vurguladı

IDEAS 2018 Özel – Sarsılmaz, Pakistan’ın Güvenilir Silah Tedarikçisi Olduğunu Vurguladı

MSI Dergisi’nin 171’inci sayısındaki IDEAS 2018 Özel Dosyası’nda yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Farklı tabanca modelleri, Pakistan Silahlı Kuvvetleri ve emniyet güçleri tarafından kullanılan Sarsılmaz, fuarda, hem tabanca hem makineli tabanca hem de piyade tüfeği ürün ailelerini tanıttı. Firmanın standı, fuar boyunca, Pakistanlı yetkililerin ve resmi heyetlerin yanı sıra ateşli silahlara ilgi duyan fuar katılımcılarının da yoğun ilgisini çekti.

Sarsılmaz’ın; B6, CM9 ve ST9 9×19 mm yarı otomatik tabanca modelleri, Pakistan Silahlı Kuvvetlerine ve emniyet güçlerine başarıyla hizmet veriyor. Sarsılmaz, dost ve müttefik ülke Pakistan ile teknoloji transferini de içeren ortak çalışma kapsamında, bu tabancaların bazılarını, yerli olarak üretiyor. Sarsılmaz, SAR 9 ve ST9 S tabanca modellerini ise Pakistan’da ilk defa sergiledi.

Sarsılmaz’ın görüşme trafiği ise Pakistanlı yetkililerin yanı sıra bölge ülkelerinden ve Afrika ülkelerinden heyetleri kapsadı.

Pakistan ile iş birliği uzun yıllardır devam eden Sarsılmaz, fuardan, iş birliğinin yeni projelerle genişlemesi için önemli adımlar atarak ayrıldı.

 

Sarsılmaz’ın standı, fuar boyunca, Pakistanlı yetkililerin ve resmi heyetlerin yanı sıra

ateşli silahlara ilgi duyan fuar katılımcılarının da yoğun ilgisini çekti.

 1,292 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.