Ana Sayfa Haberler IDEAS 2018 Özel – SDT, IDEAS Hedeflerine Ulaştı

IDEAS 2018 Özel – SDT, IDEAS Hedeflerine Ulaştı

MSI Dergisi’nin 171’inci sayısındaki IDEAS 2018 Özel Dosyası’nda yer alan haber, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

SDT, fuarda, Pakistan’ın özellikle ilgilendiği; elektronik istihbarat, askeri veri linki ve RF karıştırıcı sistemlerini öne çıkarttı. SDT’nin gündemindeki diğer çözümleri, hava ve kara eğitim simülasyonları oldu. Firma, standında, sırt tipi RF karıştırıcı ürününün kendisini; diğer çözümlerinin ise maketlerini ve posterlerini sergiledi.

Görüşme ve temaslar açısından verimli bir fuar geçiren SDT, özellikle karar vericilerin ağırlıkta olduğu heyetler ile görüşmeler gerçekleştirdi. Bunlar arasında, Pakistanlı heyetlerin yanı sıra çevre ülkelerden heyetler de yer aldı.

SDT, fuara 5 kişilik bir ekiple katıldı.

SDT Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dora, fuar ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “SDT, kuruluşundan bu yana, niş alanlarda faaliyet gösteren; son zamanlarda yaptığı atılımlarla geliştirmiş olduğu ürünleri de içeren komple entegre çözümlere yönelen bir firma. Burada, çözümlerimizi, hem Pakistanlı yetkililere hem de çevre ülkelerden gelen heyetlere anlatma fırsatı bulduk. Fuar, beklentilerimizi karşıladı. Mevcut iş birliklerimizi güçlendirdik ve yeni iş birliklerinin ilk adımlarını attık. İş birliklerimizi, önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz.”

Pakistanlı bir çok yetkili, SDT standına gelerek bilgi aldı.

 2,011 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.