Ana Sayfa Haberler IDEF Özel Dosya Bölüm 1 – İmza Törenleri: Akıllı Kasklar, Fotoniks-GENTEX Ortaklığından

IDEF Özel Dosya Bölüm 1 – İmza Törenleri: Akıllı Kasklar, Fotoniks-GENTEX Ortaklığından

MSI Dergisi’nin 146, 147 ve 148’inci sayılarında yayımlanan ve IDEF 2017’ye ilişkin haber ve değerlendirmelerin yer aldığı yazı dizisinin ilk bölümündeki “Akıllı Kasklar, Fotoniks-GENTEX Ortaklığından” başlıklı imza töreni haberi, MSI Dergisi’nin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

Akıllı Kask Geliştirme Projesi Birlikte Çalışma Mutabakat Muhtırası, Fotoniks ile GENTEX firması arasında, 11 Mayıs’ta imzalandı. Geleceğin kasklarının, koruyucu işlevinin yanı sıra üzerindeki elektronik ve elektro-optik bileşenlerle akıllı bir sistem olacağından hareket eden firmalar; Fotoniks’in elektro-optik ve kızılötesi sistemlerle ilgili birikimi ile GENTEX’in kask sistemleri konusundaki tecrübesini bir araya getirecek. İki firma, çeşitli birleşenlerin kaska entegrasyonu ve bu kask üzerinden, ağ merkezli yeteneklerin kazanılması konularında çalışacaklar.

 1,463 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.