Ana Sayfa Haberler IDEF Özel Dosya Bölüm 2: İŞBİR, Sessiz Jeneratörü Öne Çıkarttı

IDEF Özel Dosya Bölüm 2: İŞBİR, Sessiz Jeneratörü Öne Çıkarttı

MSI Dergisi’nin 146, 147 ve 148’inci sayılarında yayımlanan ve IDEF 2017’ye ilişkin haber ve değerlendirmelerin yer aldığı yazı dizisinin ikinci bölümündeki “İŞBİR, Sessiz Jeneratörü Öne Çıkarttı” başlıklı haber, MSI Dergisi’nin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

İŞBİR Elektrik San. A.Ş., fuarda:

  • Taktik Saha Muhabere Sistemi (TASMUS) projesi kapsamında kesintisiz enerji sunmak amacı ile kullanılan 2×15 kVA TASMUS Römorklu Jeneratör’ü,
  • Anlık güç ihtiyacını karşılamak amacı ile geliştirilen 2,25 kVA Portatif Jeneratör’ü,
  • Araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olarak ortaya koyduğu kompakt ve kısa gövdeli yapısı ile dar alanlarda en uygun çözümler sağlayabilen; ergonomik yapıdaki termal kutusu sayesinde bağlantılara rahatlıkla ulaşılabilen; askeri standartlar dâhil tüm standartlara uygun; dinamik dengeleme ile sessiz çalışan; gürültü seviyesi düşük 2000 kVA Alternatör’ü ve
  • Farklı yakıtlarla çalışabilen, kojenerasyon özelliğine sahip, 5 ve 30 kW gücündeki Taktik Sessiz Kabinli Jeneratörleri sergiledi.

Firmanın, öne çıkarttığı ürün ise patent korumasına da almış olduğu, sessiz jeneratörler oldu. Bu jeneratörlerin, naklen yayın aracı ve mobil hizmet aracı gibi sivil uygulamalarda ve yatlarda da kullanılması hedefleniyor.

Fuar sırasında, Test ve Eğitim Gemisi’nde kullanılacak olan jeneratörlerin tedariki hakkında görüşmeler yapan İŞBİR ve STM, bu görüşmelerin neticesinde, 15 Mayıs’ta, 4×750 kVA gücündeki jeneratörlerin tedarikini konu alan bir sözleşme imzaladı. Jeneratörlerin teslimatı, bu yıl içinde gerçekleştirilecek.

 868 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.