Ana Sayfa Haberler IFTC, Keyvan Havacılık’ın Havacılık ve Seyrüsefer Veri Tabanını Kullanacak

IFTC, Keyvan Havacılık’ın Havacılık ve Seyrüsefer Veri Tabanını Kullanacak

Türkiye’de, havacılık ve navigasyon veri tabanı hizmetleri sunan Keyvan Havacılık, Gözen Holding bünyesindeki International Flight Training Center (IFTC) ile 5 yıllık anlaşma imzaladı. Keyvan Havacılık’tan 18 Mart’ta yapılan açıklamaya göre, yerli ve uluslararası havayolu şirketlerine yılda 35.000 saatten fazla pilot eğitimi veren IFTC, A320 ailesi ve B737 NG (Next Generation) uçuş simülatörleri için ihtiyacı olan güncel havacılık ve seyrüsefer veri tabanı hizmetini, Keyvan Havacılık’tan alacak. Keyvan Havacılık’ın, Avrupa Havacılık Emniyet Ajansı (EASA) onaylı verisini kullanacak olan IFTC, sektördeki eğitim standartlarını üst seviyeye taşımayı planlıyor.

“Küresel Pazarda Fark Yaratmaya Devam Ediyoruz”

Keyvan Havacılık Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Keyvan, “Küresel pazarda fark yaratmaya devam ediyoruz ve sürdürülebilir büyüme stratejimizin bir parçası olarak, tüm dünyayı kapsayan havacılık ve seyrüsefer veri tabanı hizmetlerimizi IFTC’nin dünya standartlarındaki uçuş simülatörleri için sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi. IFTC Genel Müdürü Cengiz Arbac ise “IFTC olarak, Türkiye’de bu alanda tek hava ve navigasyon veri tabanı sağlayıcısı olan Keyvan Havacılık ile iş birliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu ortaklık ve getireceği avantajlar konusunda değerli müşterilerimiz adına olumlu sonuçları heyecanla bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.