Ana Sayfa Haberler İklimlendirme Sistemlerinin Kritik Bileşenleri, Gökser Makina’dan

İklimlendirme Sistemlerinin Kritik Bileşenleri, Gökser Makina’dan

Gökser Makina’nın, MSI Dergisi SEDEC Özel Sayısı’nda yayınlanan tanıtıcı makalesi, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

Gökser Makina / info@gokser.com

“Gökser Makina olarak, askeri çadır ve kamplarda kullanılmak üzere; hızlı, pratik, sağlam ve NATO şartlarındaki iklimlendirme sistemlerini, 32 yıldır, Türk ordusunun ve yabancı orduların hizmetine sunuyoruz.

Askeri ihtiyaçlara göre şekillenen talepleri, uzman mühendislik kadromuz ile tasarlayıp, üretiyoruz. Dünyanın her yerine, her türlü iklim şartlarına uygun olarak üretilen sistemlerimizin, NATO stok numaraları da mevcut.

 

Thermacool birimlerimiz, tek bir ünite ile çadırın ortasına kadar iklimlendirme yapılabiliyor. Her çadır için farklı klima üniteleri kullanmak, toplam maliyet ve enerji tüketimini arttırdığından, birden fazla çadır için iklimlendirme yapabilen Thermacool birimleri ile enerji tüketimini ve maliyetleri azaltıyoruz ve maliyet-etkin, duyarlı çözümler üretiyoruz.

Tasarım ve Ar-Ge konularında uzman mühendislik ekibimiz, sahada konaklama birimlerine iklimlendirme kabiliyetleri kazandırmak için, sizden gelecek talepleri karşılamaya hazırdır.”

 2,724 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.