Ana Sayfa Haberler İNDES, İhracattaki Atağını, DEİK Üyeliği ile Sürdürüyor

İNDES, İhracattaki Atağını, DEİK Üyeliği ile Sürdürüyor

Mekanik ve elektromekanik tasarım kabiliyetleri ile öne çıkan İNDES, ihracat alanındaki ağırlığını arttırma hedefiyle Ekim ayı içerisinde, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’na üye oldu. Türkiye’deki firmalara, yurt dışında iş bağlantıları kurma konusunda pek çok imkanlar sunan DEİK’in, savunma ve havacılık alanındaki az sayıdaki üyesi arasına katılan firma, ihracat konusundaki vizyonunu da ortaya koymuş oldu.

Savunma ve havacılık sanayisine; tasarım, imalat, montaj, kurulum ve entegrasyon konusunda anahtar teslim hizmetler sunan firma, birçok ana yüklenicinin projesinde çözüm ortağı olarak görev alıyor ve bir yandan özgün ürünler geliştiriyor. Firmanın, bu alanda ortaya koyduğu somut çözümler, yurt içinde bir süredir kullanılıyor.

Firmanın faaliyet alanları arasında ise şu ana başlıklar bulunuyor:

  • Mekanik ve Elektromekanik Birim, Sistem ve Özel Amaçlı Test Sistemleri Tasarımı
  • Modüler ve Mobil Hibrit Enerji Üretim ve Depolama Sistemleri
  • Sınır Güvenliği ve Gözetleme Sistemleri
  • Uçuş Hattı Taşıma, Yükleme ve Yer Destek Ekipmanları
  • Isıtma-Soğutma Üniteleri ve İklimlendirme Sistemleri

Firma, kabiliyetlerini, özgün ürünlerini ve projelerini, yeni iş birlikleri ile daha da geliştirmeyi ve elde ettiği başarıları pekiştirmeyi hedefliyor.

 1,367 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.