Ana Sayfa Haberler İNDES Mühendislik-ASELSAN UGES İş Birliği, Bir Yılda 200 Ürün Verdi

İNDES Mühendislik-ASELSAN UGES İş Birliği, Bir Yılda 200 Ürün Verdi

A.Şamil DEMİRSÖZ s.demirsoz@savunmahaber.com

İNDES Mühendislik’in, ASELSAN Ulaşım, Güvenlik, Enerji, Otomasyon ve Sağlık Sistemleri (UGES) Sektör Başkanlığı ile yürüttüğü, ürün ortaklığını kapsayan iş birliği ilk yılını doldurdu. Geçtiğimiz 1 yıl içerisinde başarılı sonuçların alındığı ve sürdürülebilir bir şekilde yürüyen bu iş birliği ile son kullanıcıya bugüne kadar 200’e yakın ürünü teslim edildi. Farklı coğrafyalarda kullanıma alınan bu ürünler, sahada etkin bir şekilde görev yapmaya devam ediyor.

10 Ocak 2020’de imzalanan ürün ortaklığına ilişkin iş birliği sözleşmesi, yaşam destek sistemleri ve güvenlik sistemleri ihtiyaçlarına yönelik geliştirilmiş olan 3 farklı ürün ailesini kapsıyor. ASELSAN’ın mühendislik, yüksek teknolojili ürün geliştirme, kalite yönetimi kabiliyetleri ve marka değeriyle, İNDES Mühendislik’in geliştirme, üretim ve satış kabiliyetlerinin bir araya geldiği bu iş birliği ile söz konusu ihtiyaçlara yönelik ürün ve sistemlerin yerli imkânlarla ortak geliştirilmesi, üretimi ve satışı gerçekleştiriliyor.

İNDES Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Melih Özkan, bu verimli iş birliğinin, sektör için de örnek teşkil ettiğine dikkat çekerek şunları ekledi: “ASELSAN’ın ve İNDES Mühendislik’in iş birliği, son kullanıcıya etkin çözümler sunuyor. Geçtiğimiz bir yıl içerisinde kaydettiğimiz mesafe, bizleri hem gururlandırıyor hem de gelecek için heyecanlandırıyor. Buradan, ASELSAN’ın yöneticilerine ve birlikte mesai yaptığımız, artık ekip arkadaşı olarak gördüğümüz çalışanlarına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.