Ana Sayfa Haberler Instro Precision Limited’den Lider Konumunda Çok Amaçlı Kameralar

Instro Precision Limited’den Lider Konumunda Çok Amaçlı Kameralar

MSI Dergisi’nin IDEF 2019 Deniz Sistemleri Özel Sayısı’nda yayımlanan içerik, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Instro ROSS (Uzaktan Gözlemleme Destek Sistemi), önde gelen çok amaçlı kamera sistemlerinin kabiliyetlerini genişleterek onlara tamamen uzaktan kumandalı bir şekilde gözlem yapma özelliği kazandırıyor. Bağımsız bir şekilde çalışabilen ve insan tarafından taşınabilen Instro ROSS, kablo aracılığıyla 25 metre mesafeden; opsiyonel olarak da kablosuz uzaktan kumanda kiti ile 1.000 metre mesafeden kullanılabiliyor.

Ürünün son sürümlerinde, sahip olduğu özellikler daha da genişletilerek sisteme yeni bir dokunmatik kontrol ekranının yanı sıra yüksek hızlı veri ve video iletimini sağlayacak ethernet bağlantısı eklendi. Bu yenilikler sayesinde, sistem operatörü, aynı anda 4 adet istasyonu uzaktan takip edebiliyor.

Dünya çapında bir güvenlik ve savunma sektörü tedarikçisi olan İngiltere merkezli Instro Precision Limited, sahada kendini kanıtlamış güvenilirlikle sanayinin en ileri teknolojilerini harmanlıyor.

 

Instro ROSS (Uzaktan Gözlemleme Destek Sistemi), çok amaçlı kameralar üzerinde kullanılabiliyor.

 10,926 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.