Ana Sayfa Haberler Savunma ve Havacılık Sanayisi, Yarının Askerinin Teknolojilerini Konuşacak

Savunma ve Havacılık Sanayisi, Yarının Askerinin Teknolojilerini Konuşacak

Savunma ve havacılık sanayisinden pek çok kurum ve kuruluşun ilgi gösterdiği International Future Soldier Conference (Uluslararası Geleceğin Askeri Konferansı), bu yıl, The Warrior, Today and Tomorrow (Savaşçının Bugünü ve Yarını) konusunu masaya yatıracak. Etkinlik, 19 Ekim’de, Ankara’da gerçekleştirilecek.

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’in açılış konuşmasını yapacağı etkinlikte, Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin (EDOK) Komutanı Korgeneral Sinan Yayla da açılış konuşmacısı (Keynote Speaker) olarak yer alacak. Sektör paydaşlarından temsilcilerin de sunumlar yapacağı etkinlikte, fuaye alanında stantlar da kurulacak. Stant açacak firmalar arasında ASELSAN, ATEL, BİTES, CES İleri Kompozit, CORDURA, Glenair, HAVELSAN, Meteksan Savunma, Nurol Makina, Nurol Teknoloji, Roketsan, STM, VANEDA ve VESTEL Savunma bulunuyor.

Etkinlik; Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı, Savunma Sanayii Başkanlığı ve Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği’nin (SaSaD) desteği ve ODTÜ Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi’nin (TSSK) iş birliğinde, Defence Turkey Dergisi tarafından düzenleniyor.

Etkinlik programı ve detaylı bilgi için: https://www.ifscturkey.com/

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.