Ana Sayfa Haberler INTERPREYO’dan Tabanca Optik Refleks Nişangâhı: AYSAR

INTERPREYO’dan Tabanca Optik Refleks Nişangâhı: AYSAR

INTERPREYO Mühendislik, yüzde 100 yerli ve milli imkânlarla tasarlayıp ürettiği tabanca optik refleks nişangâhı AYSAR’ı tanıttı. Sahadaki son kullanıcıdan gelen talepler göz önüne alınarak geliştirilen AYSAR reddot nişangâh, sıfırlama ayarı bozulmadan yandan pil değiştirme imkânı ile öne çıkıyor. Hızlı sıfırlama için klikli mekanizmaya sahip olan nişangah, yağışlı hava koşullarında kullanım sağlayan sızdırmaz yapısıyla dikkat çekiyor.

Tüm Testlerden Geçti

INTERPREYO yetkilileri, alüminyum alaşımlı sert yüzey kaplamaya sahip olan ve optik arayüzü bulunan tüm tabancalarla uyumlu bağlantı özelliği bulunan nişangâhın; ayarlanabilir ışık şiddeti, yüksek pil ömrü, yansıma önleyici optik tasarımı ve darbe ve düşmeye dayanıklı yapısıyla askeri ve sivil uygulamalarda kullanıcı için net görüş ve hizalama sağladığını vurguluyor. Tasarım, doğrulama, çevresel koşul ve atış testleri tamamlanan AYSAR reddot nişangâhın, kısa süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.