Ana Sayfa Haberler İş Birliği Çağrılarından, Kariyer Olanaklarına Kadar Her Şey, STM’nin Yeni Web Sitesinde

İş Birliği Çağrılarından, Kariyer Olanaklarına Kadar Her Şey, STM’nin Yeni Web Sitesinde

Savunma Sanayii Başkanlığı öncülüğünde, Türk savunma ve havacılık sanayisi ile milli teknoloji hamlesinde önemli bir rol üstlenen STM, www.stm.com.tr adresindeki web sitesini yeniledi. Site, güncel web teknolojileri ve kullanıcı dostu bir ziyaret deneyimi yaşatacak şekilde tasarlandı.

Gelişmeyi, 30 Eylül’de duyuran firma, yenilediği internet sitesi ile geliştirdiği kritik çözümleri, milli projeleri, kariyer olanaklarını ve staj başvurularını, savunma sanayisi ekosistemine yönelik iş birliği fırsatlarını ve daha fazlasını, yalın bir şekilde ziyaretçilerine sunuyor. Site, STM’nin, denizlerin altından uzaya varan geniş bir alanda sunduğu esnek mühendislik çözümlerini, güncel bir tasarım diliyle hem Türk kullanıcılara hem dost ve kardeş ülkelerin ziyaretçilerine ulaştırıyor. Firma, yeni internet sitesi ile milli projeler başta olmak üzere şirketin tüm faaliyetlerini anlaşılır ve yalın bir şekilde sunuyor. Ziyaretçi deneyiminin en iyi şekilde gerçekleşmesinin hedeflendiği site, ziyaretçilerini “Sınırsız Teknolojiler, Güvenli Yarınlar” sloganıyla karşılıyor. Sitede “Çözümlerimiz” başlığı altında, STM’nin yer aldığı, aşağıdaki 6 ayrı faaliyet alanı ile ilgili detaylı bilgi veriliyor:

  • Askeri Deniz Projeleri
  • Otonom Sistemler
  • Siber Güvenlik ve Bilişim
  • Uydu ve Uzay
  • Komuta Kontrol
  • Danışmanlık

Web Sitesi ile Ekosisteme Çağrı: “İş Ortaklarımız Arasında Yerinizi Alın”

Sitede, İletişim alanında ise, “İş Ekosistemimizin Parçası Olun” vurgusuyla STM’nin tedarikçi ekosistemine ilişkin her türlü bilgi yer alıyor. Aynı bölümde “1.000’in üzerindeki değerli iş ortağımız arasında, siz de yerinizi alın” çağrısıyla bir başvuru formu bulunuyor.

Türkiye’nin ve dost ülkelerin savunma sanayisine yönelik ihtiyaç ve taleplerine özgü teknoloji ve çözümler geliştiren STM, ana odağına savunma ekosistemini yerleştiriyor ve yerli üreticilerle birlikte büyüme hedefiyle yol alıyor. Bu kapsamda askeri deniz platformları başta olmak üzere, tüm faaliyet alanlarında yerli tedarikçilerle iş birliği yapma prensibiyle hareket eden STM; başta KOBİ’ler olmak üzere savunma sanayisine yönelik üretim yapan yerli firmaları daha etkin ve verimli kılarak, teknik altyapılarını geliştirmek üzere bu firmalara eğitim ve danışmanlık desteği veriyor, yurtdışına iş yapabilme tecrübesi kazandırarak ihracatlarına kapı aralıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.