Ana Sayfa Özel Dosyalar İŞBİR Elektrik’ten İHA ve Gemi Jeneratörlerine Yönelik 3 Önemli Anlaşma

İŞBİR Elektrik’ten İHA ve Gemi Jeneratörlerine Yönelik 3 Önemli Anlaşma

TUSAŞ Genel Müdürü Prof. Dr. Temel Kotil ve İŞBİR Elektrik Genel Müdürü Burhan Özgür

Standında ürün yelpazesinden örnekler sergileyen İŞBİR Elektrik, SAHA EXPO’da; ASFAT, Baykar ve TUSAŞ’la birer anlaşma imzaladı.

Hâlihazırda ANKA İHA’sı için jeneratör sistemleri üreten İŞBİR Elektrik, TUSAŞ ile fuarın 2. günü imzaladığı anlaşma ile AKSUNGUR Yüksek Faydalı Yük Kapasiteli İHA’nın yer sistemlerinde kullanılacak olan jeneratörleri de sağlayacak.

ASFAT Genel Müdürü Esad Akgün ve İŞBİR Elektrik Genel Müdürü Burhan Özgür

İŞBİR Elektrik, aynı gün ASFAT ile imzaladığı anlaşma kapsamında da Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için inşa edilmekte olan 2 adet Açık Deniz Karakol Gemisi’nin jeneratörlerinin üretiminden sorumlu olacak. Firma, yardımcı makine olarak da adlandırılan bu jeneratörlerden, her bir gemi için 4’er adet üretecek.

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar ve İŞBİR Elektrik Genel Müdürü Burhan Özgür

İŞBİR Elektrik, etkinlik kapsamındaki son anlaşmasını ise Baykar ile imzaladı. Firma, fuarın 3. günü düzenlenen törende imzalanan anlaşma kapsamında Baykar’ın geliştirdiği BAYRAKTAR TB2 SİHA ve AKINCI TİHA’ların yer sistemlerinde kullanılacak jeneratörleri temin edecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.