Ana Sayfa Haberler İzmir Ekonomi Üniversitesi Kariyer Fuarında Yer Almak İsteyen Firmalar için Son Başvuru Tarihi 26 Mart

İzmir Ekonomi Üniversitesi Kariyer Fuarında Yer Almak İsteyen Firmalar için Son Başvuru Tarihi 26 Mart

A.Şamil DEMİRSÖZ / s.demirsoz@savunmahaber.com

İzmir Ekonomi Üniversitesi, 2004 yılından beri düzenlediği kariyer fuarını, bu yıl 12-13 Nisan’da, çevrimiçi olarak düzenleyecek. İZFAŞ fuarcılığın destek verdiği etkinlikte, katılımcı firmalar, üniversitenin öğrencileri ve mezunlarıyla, canlı görüşmeler gerçekleştirilebilecek ve mesajlaşabilecekler. Arzu eden firmalar, çevrimiçi etkinlikte dijital stant da açabilecekler. Fuar sonunda katılımcı firmalara, iletişime geçilen kişi sayısı ve diğer istatistikleri kapsayan bir rapor da sunulacak. Firmlar, fuara ücretsiz olarak katılabilecek. İlgilenen firmaların, 26 Mart Cuma günü mesai bitiminden önce, http://kariyer.ieu.edu.tr/tr/basvuru_formu  adresinde bulunan formu doldurması gerekiyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.