Ana Sayfa Haberler Jandarma Asayiş Vakfına Bağlı Javdes Şirketler Topluluğu, Javdes Sigorta ile Yeni Bir Sektöre Adım Attı

Jandarma Asayiş Vakfına Bağlı Javdes Şirketler Topluluğu, Javdes Sigorta ile Yeni Bir Sektöre Adım Attı

Şebnem ASİL / s.asil@savunmahaber.com

Fatih BALTACI / f.baltaci@savunmahaber.com

Jandarma Asayiş Vakfına bağlı olarak gıdadan turizme kadar farklı alanlarda faaliyet gösteren Javdes Şirketler Topluluğu, lansmanı yapılan Javdes Sigorta ile sigortacılık sektörüne de giriş yaptı. Jandarma Asayiş Vakfını Destekleme Anonim Şirketi’nin (Javdes AŞ), 2023 yılında Javdes Şirketler Topluluğu adını alarak, organizasyon değişikliğine gittiğini belirten Genel Müdür Ufuk Soyluoğlu, yeni şirketleri Javdes Sigorta’nın kısa sürede Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstereceğini söyledi. Soyluoğlu, “Hedefimiz Türkiye’nin her yerinde Javdes Sigorta acentesinin bulunabilir olmasını sağlamak. Alt acentelerimizi de süratle teşkil ederek yaygın ve güçlü bir yapı oluşturacağız. “Hayatın içinde, her yerde ve güvenle” mottosuyla, başta Jandarma teşkilatı olmak üzere, tüm Türkiye’ye, inandığımız hizmetleri sunacağız.” dedi.

Javdes Şirketler Topluluğu Genel Müdürü Ufuk Soyluoğlu

Hedef Güvenilir Kurumlarla Hizmet Etmek

5 Mart’ta, Ankara’da düzenlenen lansman törenine, Jandarma Havacılık Başkanı Tümgeneral Ali Doğan, Jandarma Lojistik Başkanı Tümgeneral Ersel Özer, Savunma Sanayii Başkanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanı Bilkutay Yılmaz, Javdes Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu üyeleri, iş ortakları ve davetliler katıldı. Lansman töreninin açılış konuşmasını yapan Doğan, Javdes şirketlerinin ana amacının, jandarma personeli gaziler ve şehit aileleri ile Jandarma Genel Komutanlığına bağlı birliklerin emniyet ve asayiş hizmetlerine katkı sağlamak olduğunu söyledi. Bu amaca, güvenilir bir kurumla hizmet etmenin önemine değinen Doğan, Javdes Sigorta’nın bu doğrultuda faaliyetlerine devam edeceğini söyledi.

Jandarma Havacılık Başkanı Tümgeneral Ali Doğan

Özel Ürün ve Çözümler Geliştirilecek

Genel Müdür Soyluoğlu da konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Anadolu coğrafyasının her köşesinde ayak izi olan Jandarmamız çok büyük bir teşkilat. Biz de bu teşkilatı desteklemek için büyük hayaller kuruyoruz. Ticari olarak etki edebileceğimiz sektörlere yönelik çalışmalar yapıyoruz. Javdes Sigorta da bu fikirden doğan bir yapı. Güven ilişkisi üzerinden bir ticari bağ kurmak isteyen herkese ulaşmayı hedefliyoruz. Şirket yapısını güçlendirdikçe silahlı kuvvetler personelimize ve savunma ve havacılık sanayisi çalışanlarına yönelik de özel ürün ve çözümler geliştireceğiz.”

Lansman töreninde, Javdes Sigorta Acente Müdürü Mustafa Kaynar moderatörlüğünde panel de düzenlendi. Panelin konuşmacıları, Anadolu Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü Utku Kabil, Anadolu Hayat Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü Başak Puyan ve Türkiye Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürü İbrahim Ata Melez, sigortacılıkta merak edilen konular hakkında tecrübelerini katılımcılarla paylaştılar.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.