Ana Sayfa Haberler Katmerciler, GDA 2017’ye Katılıyor

Katmerciler, GDA 2017’ye Katılıyor

Katmerciler, 12-14 Aralık tarihleri arasında Kuveyt’te gerçekleştirilecek olan GDA (The Gulf Defense & Aerospace Exhibition) 2017 fuarına katılıyor.

Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM)’nın koordinasyonunda gerçekleştirilen milli katılımla fuarda yer alan Katmerciler, ziyaretçilerini Türkiye Pavilyonu’ndaki 344 nolu standında ağırlayacak.

Katmerciler, fuarda; tamamını kendi Ar-Ge Merkezinde tasarlayıp geliştirdiği tekerlekli zırhlı araçların yanı sıra zırhlı iş makinelerinden oluşan geniş savunma portföyünü tanıtacak.

Firmanın fuarda tanıtımını yapacağı ürün ve çözümlerin arasında; HIZIR, KHAN, Zırhlı Ambulans, Toplumsal Olaylara Müdahale Araçları (TOMA), Uzaktan Kumandalı Zırhlı Belden Kırmalı Yükleyici İş Makinesi, Uzaktan Kontrollü Çok Namlulu Gaz Atar Sistemi, Zırhlı Otobüs, Zırhlı Damper, Zırhlı Lowbed Treyler, Zırhlı Su Tankeri, Zırhlı ADR’li Tanker ve Kurtarma Aracı’nın yanı sıra kompozit ve seramik bazlı gizli zırhlama sistemi NEFER bulunuyor.

 870 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.