Ana Sayfa Haberler Kesinlikle Kaçırılmaması Gereken Bir Fuar Olan Eurosatory 2020’yi, Şimdiden Takviminize Ekleyin!

Kesinlikle Kaçırılmaması Gereken Bir Fuar Olan Eurosatory 2020’yi, Şimdiden Takviminize Ekleyin!

MSI Dergisi’nin 185’inci sayısında yayımlanan tanıtıcı makale, derginin İnternet sitesinde paylaşılmıştır:

 

Kara, kara havacılık, savunma ve güvenlik alanlarında uluslararası bir referans noktası olan Eurosatory fuarı, Paris’deki, The Parc des expositions de Paris-Nord Villepinte’de, 8-12 Haziran 2020 tarihlerinde düzenlenecek. İki yılda bir düzenlenen Eurosatory’i kaçırmamak için programınızı şimdiden ayarlayın!

Alanının en önemli fuarlarından biri olan Eurosatory’nin kalitesi, dört ana unsura dayanıyor:

  • Fuarın uluslararası katılım boyutu
  • Çok sayıda iş birliği fırsatı sunması
  • Ekipman ve ürünlerin sergilenebilmesi
  • Uluslararası katılımcılarla düzenlenen konferans programı

Türkiye, 61 katılımcı ile Eurosatory 2018’in en büyük pavilyonlarından birine sahipti.

 

Uluslararası Bir Etkinlik

Uluslararası katılımcıları, ziyaretçileri ve basın mensuplarını bir araya getiren Eurosatory 2018 fuarı; 63 ülkeden 1.802 kurum ve kuruluşa ve 5 kıtadan 98.700’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapmıştı. Dünyanın dört bir yanından üst düzey uluslararası heyetlerin de katıldığı fuarın 2018 yılındaki 98.700 katılımcısı arasında, 94 ülkeden 227 resmi heyet ve 4 uluslararası kuruluş vardı. Ayrıca, 34 ülkeden gelen ulusal teknik uzmanlardan, özel şirketlerin kurumsal güvenlik direktörlerinden ve diğer benzeri uzmanlardan oluşan üst düzey kişiler de fuarı ziyaret etti.

Eurosatory’ye katılanlar; bu fuara özgü en önemli unsurlardan olan canlı gösterileri izleyerek savunma ve güvenlik alanındaki son gelişmeler ve başlıca trendler hakkında bilgi edinme fırsatı yakalıyor.

 

Önemli Bir İş Platformu

Eurosatory, tüm katılımcılarına; kendi ticari fırsatlarını geliştirmeleri, görünürlüklerini en üst düzeye çıkarmaları ve fuardaki varlıklarını optimize etmeleri konusunda yardımcı olmak için ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Katılımcıların, Yatırımın Geri Dönüşü (Return on Investment / ROI) değerinin yüksek olması, Eurosatory’nin organizatörleri için son derece önemli konular arasında bulunuyor. Eurosatory’nin organizasyonu, katılımcılarına; ağ oluşturma araçları, iş toplantıları, konferanslar ve iş danışmanlığı gibi çok çeşitli hizmetler sunuyor. Bugüne kadar, bu hizmetler aracılığıyla pek çok toplantı yapıldı ve bağlantılar kuruldu.

Eurosatory, tüm katılımcılarına; kendi ticari fırsatlarını yaratmaları, görünürlüklerini en üst düzeye çıkarmaları ve fuardaki varlıklarını optimize etmeleri konusunda yardımcı olmak için ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

 

Teknolojilerin Gerçek Boyutlarında Sunulduğu Bir İnovasyon Platformu

Eurosatory’nin sergi alanı; pek çok sistem, ekipman ve ürüne ev sahipliği yapıyor. Fuar, her düzenlenişinde, 500’den fazla yeni sistem, ekipman ve ürün ilk kez tanıtılıyor. Ana yüklenicilerden KOBİ’lere kadar pek çok şirket; ürünlerini, 81.329 metrekarelik kapalı ve açık sergi alanında sergiliyor.

Büyük şirketlere ve KOBİ’lere verdiği desteğin yanı sıra Eurosatory; yeni kurulan girişimlere (start-up’lara) de ciddi destekler sunuyor. Bu girişimler için özel olarak tasarlanan ve Eurosatory LAB olarak adlandırılan alanda ve GICAT standında, yaklaşık 80 firma bir arada yer alıyor. Büyük şirketlerle birlikte onlar da fuarda kendi çözümlerini sunuyorlar.

Eurosatory; kara, kara havacılık, savunma ve güvenlik alanlarındaki en kapsamlı fuar olarak öne çıkıyor. Hem tüm kara, kara havacılık, savunma ve güvenlik ürün ve sistemleri burada sergileniyor hem de bu alanlarda faaliyet gösteren tüm oyuncular fuarı ziyaret ediyor.

 

Eurosatory, her düzenlenişinde, çeşitli yenilikleri de beraberinde getiriyor. 2020’deki fuarda da yeni özel alanlar kurularak çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Eurosatory’ye katılanlar, bu fuara özgü en önemli unsurlardan biri olan canlı gösterileri izleyerek savunma teknolojilerindeki son gelişmeler ve başlıca trendler hakkında bilgi edinme fırsatını yakalıyor. Canlı gösterilerde, ürün ve ekipmanlar, gerçeğini aratmayan senaryolarda katılımcıların beğenisine sunuluyor. Fuar katılımcısı firmaların yanı sıra gerek Fransa’nın gerekse de diğer ülkelerin özel kuvvetleri de canlı gösteriler düzenliyor.

Eurosatory’ye katılan şirketler, kendi ülkesinin pavilyonlarında ürün ve kabiliyetlerini sergiliyor. Eurosatory 2018’de, 39 ülke pavilyonu yer almıştı. Bu ülkelerden Avustralya (40’tan fazla şirketle katılım sağladı), Azerbaycan, Bosna Hersek, Kolombiya ve Letonya, fuara ilk kez katılmışlardı. En yüksek katılım gösteren ülkeler; ABD (152 katılımcı), Almanya (118 katılımcı), Birleşik Krallık (85 katılımcı), İsrail (72 katılımcı) ve Türkiye (61 katılımcı) olmuştu.

Etkinliğe, dünyanın dört bir yanından üst düzey uluslararası heyetler katılıyor.

 

Fikir ve Görüşlerin Paylaşıldığı Bir Forum

Eurosatory; kara, kara havacılık, savunma ve güvenlik alanındaki tüm oyuncuların, değişim konusunda görüş alışverişi yapmasını destekliyor. Bu bağlamda, 5 günlük fuar boyunca, 70’ten fazla konferans ve seminer düzenleniyor. Bu etkinliklerde, üst düzey uzmanlar, silahlı kuvvetlerin temsilcileri, devlet ve sektörün önde gelen isimleri, kritik öneme sahip konuları ve yenilikçi fikirleri tartışıyor.

Eurosatory, kara, kara havacılık, savunma ve güvenlik alanlarındaki en kapsamlı fuar olarak öne çıkıyor. Hem tüm kara, kara havacılık, savunma ve güvenlik alanındaki ürün ve sistemler burada sergileniyor hem de bu alanda faaliyet gösteren oyuncular fuarı ziyaret ediyor. Bu kadar çok katılımcıya ev sahipliği yapan; her düzenlenişinde çok sayıda yeni ürün ve hizmetin ilk kez sergilendiği ve birçok iş birliği fırsatı sunan fuar; kara, kara havacılık, savunma ve güvenlik alanlarında mutlaka katılım sağlanması gereken bir etkinlik olarak öne çıkıyor!

Fuarın düzenleyicisi COGES firması olarak, 8-12 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Eurosatory 2020’ye katılımınızdan memnuniyet duyarız. Sizleri orada görmek için sabırsızlanıyoruz!

 2,694 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.