Ana Sayfa Haberler Keyvan Havacılık, ACI Eğitim Partneri Oldu

Keyvan Havacılık, ACI Eğitim Partneri Oldu

Havacılık ve seyrüsefer veri tabanı hizmetleri sunan Keyvan Havacılık ile Uluslararası Havalimanları Konseyi (ACI), eğitim iş birliği protokolü imzaladı. Keyvan Havacılık, aralarında dünyanın en büyük havalimanları da bulunan 1.925 havaalanı işletmesi ve havacılık sektöründen 712 üyesi bulunan ACI adına, “Hava Trafik Yönetimi/Hava Seyir Hizmetlerinde AB Yönetmeliği ve Kuralları” eğitimi verecek.

Taraflar arasında imzalanan anlaşma sonrası Keyvan Havacılık, ACI uluslararası eğitim partneri oldu. 26 Haziran’da, ACI World Genel Kurulu sonrası gerçekleştirilen törende, Keyvan Havacılık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mehmet Keyvan, ACI Akredite Eğitim Partneri plaketini, ACI World Genel Direktörü Luis Felipe de Oliveira, Kıdemli Başkan Yardımcısı Antoine Rostworowski ve AMPAP Direktörü Gurjit Gill’den teslim aldı.

Türkiye’deki Tek Firma

Afrika, Asya-Pasifik ve Orta Doğu, Avrupa, Latin Amerika ve Karayipler ve Kuzey Amerika olmak üzere, 5 farklı bölgede organizasyonu bulunan ACI World ile Keyvan Havacılık’ın iş birliğinde, katılımcılara ACI ve Keyvan Akredite Eğitim Sertifikası verilecek. Eğitim programına, dünyanın her yerindeki potansiyel kursiyerler ile ACI üyeleri katılabilecek. Teorik ve uygulamalı eğitimler, EASA LOA Type 1 DAT Sağlayıcı sertifikasına sahip dünyada 4., Türkiye’de ise tek firma olan Keyvan Havacılık’ın İstanbul’daki merkez ofisinde gerçekleşecek.

Kapsamlı Eğitim Çözümleri

Mehmet Keyvan, ACI Global Eğitim Programı’nın, havalimanı profesyonellerinin kapasitesini geliştirmek adına kapsamlı eğitim çözümleri sunduğunu belirterek, “Böyle bir kurumla iş birliği içerisinde olmak bizi heyecanlandırıyor. İmzalanan bu protokolle, ACI sektör bilgisi ve uzmanlığını, kendi yaratıcı hizmetlerimiz ve uzman ekibimizin deneyimleriyle birleştirerek harika fırsatlar sunacağız.” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.