Ana Sayfa Haberler Keyvan Havacılık, SAHA EXPO’ya 2022’de “Merhaba” Dedi

Keyvan Havacılık, SAHA EXPO’ya 2022’de “Merhaba” Dedi

Uçuş operasyonu ve veri analitiğiyle ilgili ürün ve çözümleri ile savunma ve havacılık sektörüne de hizmet veren Keyvan Havacılık, SAHA EXPO’ya, 25-28 Ekim tarihleri arasındaki 2022 buluşmasında ilk kez katıldı.

Firma, sivil havacılığın yanı sıra askeri alanda verdiği hizmetleri katılımcılarla paylaştı. Ürettikleri veri tabanının insanlı hava araçları ile yapılan operasyonların yanı sıra İHA ve SİHA’ların tüm özel uçuşlarında da kullanılabildiğine işaret eden Keyvan Havacılık CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Keyvan, fuar ile ilgili izlenimlerini şu sözlerle aktardı: “Bu yıl ilk kez katıldığımız SAHA EXPO’da, Keyvan Havacılık olarak biz de askeri alanda verdiğimiz hizmetleri katılımcılarla paylaştık. Çalışmalarımızı, askeri alanda sunduğumuz hizmetleri paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Sektöründe yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefleyen şirketimiz, Avrupa Havacılık Emniyet Ajansı EASA’dan aldığı havacılık seyrüsefer veri üretim izin sertifikasıyla birlikte rakiplerimizle aynı kalite ve standartlarda hizmet veriyor. Ürettiğimiz güncel ‘Havacılık ve Navigasyon Veri Tabanı’ ile ülkelerin askeri ve sivil olmak üzere bölgesel uçuş planlamaları, risk ve hassas askeri operasyonel ihtiyaçlarına yönelik olarak gereken uygulamalar için hizmet sağlıyoruz. Hedefimiz, arama-kurtarma ve savaş operasyonlarının yanı sıra devlet kademesindeki VIP uçuşlar ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) uçtan uca güvenli uçuş planlamasında güvenli hizmet sunma kapasitemiz ile ülkemizin özel operasyonlarda seyrüsefer veri hizmetine ilişkin dışa bağımlılığına son vermesini sağlamak.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.