Ana Sayfa Haberler Keyvan Havacılık ve BİTES, Çözüm Ortaklığı için İmza Attı

Keyvan Havacılık ve BİTES, Çözüm Ortaklığı için İmza Attı

Keyvan Havacılık ve BİTES, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de düzenlenen IDEX 2023’te, 22 Şubat’ta, bir iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşmaya, Keyvan Havacılık CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Keyvan ve BİTES Genel Müdürü Uğur Coşkun imza attı.

Anlaşmayla, Keyvan Havacılık’ın seyrüsefer ve navigasyon verisi ile BİTES’in ürünlerinin ve kabiliyetlerinin bir araya getirilerek, savunma ve havacılık sektörüne yönelik çözümler sunulması hedefleniyor. Keyvan Havacılık CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Keyvan, anlaşmayla ilgili şunları söyledi: “Ülkemizin en önemli savunma yazılım şirketi BİTES ile iş birliği yapmaktan dolayı mutlu ve gururluyuz. BİTES yüzlerce kişilik uzman kadrosu, yapmış olduğu AR-GE yatırımları ve bu alandaki çalışmaları ile kendisini ispatlamış bir şirket. Yerli ve millî iki firmanın bir araya gelerek güçlerini birleştirmesi ve ülkemiz savunma sanayiine hizmet edecek olması çok kıymetli. Bu iş birliğiyle birlikte Keyvan Havacılık olarak BİTES ile çok önemli projelere birlikte imza atarak iz bırakacağımıza eminim.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.