Ana Sayfa Manşet Kindhelm, İnsansız Araçlar için Sunduğu Çözümleri, Kapalı Alanda Seyrüsefer Ekipmanlarıyla Genişletiyor

Kindhelm, İnsansız Araçlar için Sunduğu Çözümleri, Kapalı Alanda Seyrüsefer Ekipmanlarıyla Genişletiyor

Hava, kara, suüstü ve sualtı platformları için özgün ve yenilikçi konumlama çözümleri sunan Kindhelm Türkiye, SAHA EXPO’da, hem bu çözümlerini sergiledi hem de Türk savunma ve havacılık sektörüyle gerçekleştireceği yeni iş birliklerinin temellerini attı.

Firmanın endüstriyel stereo ve 4K kameraları ile konumlama sistemlerini birleştirerek piyasaya çıkardığı RTK V-INS çözümü; insansız araçlar için açık-kapalı (indoor-outdoor) alan farkını ortadan kaldırıyor.

Kindhelm İstanbul ofisi, bu ürünler için Türkiye ve komşu ülkelerde kapsamlı bir destek sağlıyor.

Kindhelm Türkiye Genel Müdürü Hayri Özturan, şirketin gelecek vizyonuyla ilgili şunları kaydetti: “Kindhelm, Türkiye’de uzun vadeli bir iş planı ve strateji ile bulunuyor ve üniversiteler, kamu kurumları, özel firmalar, teknoparklar ve kümelenmelerden oluşan bir ekosistemle iş birliği ve yakın çalışma gerçekleştirmeyi hedefliyor. 2022 yılında ortaya koyduğumuz hızlı büyümeyi kısa zaman içinde yeni ürün ve projelerle de devam ettireceğiz. İnsansız araç dünyası için çözümlerimiz, Kindhelm’i şimdiden güçlü bir oyuncu haline getirdi. Sektöre teşekkür ediyoruz.”

Kindhelm Türkiye; hava, kara, suüstü ve sualtı platformları için stereo ve 4K kameraları (sağda) ve fiber optik jiroskopları, IPESSA konumlama ürün ailesiyle (solda ve ortada) birleştirerek geliştirilen çözümleri, Türk sistem ve platform üreticilerinin kullanımına sunmayı hedefliyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.