Ana Sayfa Haberler Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri Yöneticilerinden MSI Dergisi’ne, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri Yöneticilerinden MSI Dergisi’ne, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri Teknoloji ve Mühendislik Grup Yöneticisi Mehmet Hakan Öktem, İş Geliştirme Yöneticisi Özay Öymez, 5 Aralık’ta, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar ve Genel Koordinatörü Naile Bayraktar ile görüşen Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri yöneticilerinin gündeminde firmanın son dönemde yürüttüğü projeler ve gelecek hedefleri vardı. Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri’nin çalışma alanlarında yarattığı en önemli farkındalık, Ar-Ge temelli milli ve yerli ürün geliştirme vizyonu. Denizaltı Sistemleri, Su Altı Ölçme ve Konumlandırma Sistemleri, Sonar Sistemleri, Su Üstü ve Su Altı Haberleşme Sistemleri ve Simülasyon ve Modelleme Araçları konularında çalışan firma, bu alanlarda oluşturduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile su altı akustiğine yönelik ileri teknolojileri derinlemesine çalışıyor. Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri, çeşitli milli ve yerli ürünler geliştirerek çözüm kümesini genişletmek için faaliyetlerine devam ediyor.

Görüşmede, Bayraktar,  Koç Bilgi ve Savunma Teknolojileri yöneticilerine, derginin gelecek dönem faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Bu kapsamda, firmanın gelecek dönemdeki tanıtım planları da ele alındı.

 1,938 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.