Ana Sayfa Haberler Kocaeli Sanayii Odası’ndan İŞBİR’e, Sektörel Performans Ödülü

Kocaeli Sanayii Odası’ndan İŞBİR’e, Sektörel Performans Ödülü

İŞBİR, çalışanlarının eğitimine verdiği önem sebebiyle, Kocaeli Sanayii Odası (KSO) tarafından, Sektörel Performans Ödülü’ne layık görüldü. Firma ödülü, 3 Aralık’ta İzmit’te gerçekleştirilen ve Marmara Bölgesi’ndeki başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirildiği, Çizgi Üstünde 11’inci Yıl Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni sırasında aldı. Firmanın ödülünü, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, İŞBİR Genel Müdürü Burhan Özgür’e verdi.

Özgür, ödül töreninde yaptığı konuşmasında, şunları söyledi: “Türkiye’nin ilk jeneratör fabrikası olan İŞBİR, bugün Türk savunma sanayisine hizmet etmektedir. Ana fikri, yerli katkı payı oranı en yüksek olan jeneratörü üretmektir. Bunu yapmanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Aziz Türk milletinin vakfı olan, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın bir şirketi olarak, ‘Her Şey Türkiye İçin’ sloganımızdan hareketle ülkemize hizmet etmenin, üretmenin gururunu yaşıyoruz.”

 844 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.