Ana Sayfa Manşet KoçSavunma, İhracat Hedeflerine Ulaşmak için İlk Adımı DSA’da Attı

KoçSavunma, İhracat Hedeflerine Ulaşmak için İlk Adımı DSA’da Attı

Türkiye’de birbiri ardına tamamladığı projelerle ve genişleyen ürün ailesiyle dost ve müttefik ülkelerin ihtiyaçlarını da karşılamaya hazır olan KoçSavunma, fuarlar cephesinde ilk adımı, DSA 2022 ile attı. DSA 2022, KoçSavunma’nın kendi standıyla yer aldığı ilk yurt dışı fuarı oldu.

Fuarda, geniş ürün portföyünü tanıtan KoçSavunma, ürünlerini, son kullanıcıların farklı ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirebiliyor ve ihracat alanında, bu kabiliyetini ön plan çıkartıyor. Bu kapsamda farklı son kullanıcıların envanterine girmiş ürünlerini, gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda, elektronik ve mekanik tasarımdan yazılıma kadar farklı alanlarda, yenilikçi özelliklere sahip olacak şekilde geliştirebiliyor. KoçSavunma, 2021’den beri yurt dışında yürütülen ihalelere de katılıyor.

DSA 2022’de, stratejik deniz hatlarında yer alan Malezya, Endonezya, Filipinler, Pakistan, Bangladeş ve Körfez ülkelerine ağırlık veren KoçSavunma; Akıllı Şamandıra Sistemleri, Mermi Tarassut Sistemi (MTS), Dalgıç Tespit Sonarı, Akustik İzleme ve Yakalama Sistemi (AİYS) ve SORTAM Sualtı Akustik Performans Modeli ürünlerini ziyaretçilerinin ilgisine sundu.

 95 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.