Ana Sayfa Haberler Koronavirüs, Nano-Uydu Sempozyumu’nun Tarihini Değiştirdi: 2022’de, Türkiye’de Yapılacak

Koronavirüs, Nano-Uydu Sempozyumu’nun Tarihini Değiştirdi: 2022’de, Türkiye’de Yapılacak

8-11 Temmuz tarihleri arasında, İstanbul’da, uluslararası katılımla gerçekleştirilmesi planlanan 10’uncu Nano-Satellite Symposium (Nano-Uydu Sempozyumu), Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) tedbirleri nedeniyle bu yıl yapılmayacak. Etkinlik, Haziran 2021’de, Japonya’da düzenlenecek 33’üncü Uluslararası Uzay Bilimi ve Teknolojisi Sempozyumu (International Symposium on Space Science and Technology / ISTS) ile birlikte gerçekleştirilecek. 11’inci Nano-Uydu Sempozyumu’nun ise 2022 yılında Türkiye’de yapılması planlanıyor.

Öte yandan 10’uncu Nano-Uydu Sempozyumu ile birlikte yine İstanbul’da düzenlenmesi planlanan diğer etkinlikler de ertelendi veya iptal oldu. Bu kapsamda, 11-13 Temmuz tarihleri arasında yapılması planlanan 8’inci UNISEC-Global Meeting (Global Toplantısı) henüz açıklanmayan bir tarihe ertelendi. 7 Temmuz’daki LeanSat Workshop da 30 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında Japonya’da gerçekleştirilecek. 12 Temmuz’da gerçekleştirilecek 7’nci Pre-Mission Idea Contest (Görev Öncesi Fikir Yarışması) etkinliği ise iptal edildi.

 1,483 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.