Ana Sayfa Haberler KOSGEB, EURASIA Airshow’a Katılmak İsteyen KOBİ’leri Destekliyor

KOSGEB, EURASIA Airshow’a Katılmak İsteyen KOBİ’leri Destekliyor

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Cumhurbaşkanlığı tarafından himaye edilen ve 25-29 Nisan tarihlerinde, Antalya Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilecek olan EURASIA Airshow’a katılmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler, KOSGEB tarafından desteklenecek.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin 2018 yılı fuar takviminde de yerini alan EURASIA Airshow, KOSGEB’e yapılan başvurunun kabul edilmesinin ardından, Yurt İçi Fuar Desteği programının kapsamına alındı.

Bu destek, KOSGEB tarafından onaylanan fuarlarda, fuar alanındaki (stant ve şale gibi) boş alanın kirası, stant inşası ve dekorasyonu, fuar kataloğunun hazırlanması, fuar alanının genel düzenlemesi ile ilgili hostes ve temizlik hizmetleri gibi çeşitli giderleri kapsıyor. Bu kapsamda yurt içi uluslararası ihtisas fuarlarında işletmelere metrekare başına 150 TL’ye kadar destek veriliyor. KOSGEB tarafından destek verilecek alanın üst limiti ise işletme başına 50 metrekare. Verilecek toplam destek de her bir işletme için azami 45.000 TL. KOSGEB’in etkinlik boyunca destekleyeceği toplam alan ise 1.250 metrekare ile sınırlı.

Destekten yararlanmak isteyen firmaların 18 Nisan tarihine kadar KOSGEB’e başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için: http://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/genel/detay/1230/genel-destek-programi

 1,333 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.